PROJEKTO-BUD

Pl     -    En    -    De    -    Ru 
  Strona główna | Galeria | Kontakt | e-mail  
35-111 Rzeszów ul. Wyspiańskiego 33, tel/fax (0-17) 856-41-72,              www.projektobud.com  
 
Menu
O firmie
Odnawialne źródła energii - OZE
Linie produkcyjne biopaliw
Instalacje odpylania, filtracja
Linie transportowe paliw
Konwencjonalne źródła energii
Kogeneracja
Sieci i komory cieplne
Wymiennikownie
Silosy
Hale produkcyjne
Realizacje i galeria
 
 
O firmie

PROJEKTO-BUD Sp. z o.o. została założona w 1989 roku. Siedziba firmy mieści się w Rzeszowie, ale projekty nasze realizowane są na terenie całego kraju, a także za granicą.
Oferta nasza obejmuje wszystkie etapy procesu inwestycyjnego od działalności doradczej - przedinwestycyjnej poprzez przygotowanie projektu i dokumentacji technicznej w zakresie technologicznym, architektonicznym, konstrukcyjno-budowlanym oraz instalacyjnym, aż po kompletacje dostaw urządzeń przemysłowych. Specjalizujemy się w obszarze ciepłownictwa, instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz całych obiektów przemysłowych.
Ważną częścią działalności firmy jest projektowanie obiektów i instalacji przemysłowych związanych z zagospodarowaniem biomasy - spalanie w kotłowniach zrębki drewna, słomy, olejów roślinnych, odpady MDF, HDF; produkcja paliw: brykietów, pelet, biodiesla.
Firma PROJEKTO-BUD oferuje także doradztwo w zakresie budowy nowych bądź przebudowy istniejących obiektów.
Wykorzystując posiadaną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie doradzamy samorządom, spółdzielniom oraz zakładom przemysłowym. Pomagamy podjąć decyzję: jak budować oraz jak zdobyć środki finansowe?
 
 
Strona główna | Galeria | Kontakt | e-mail
copyright 2008 API ProRes              template by finerdesign.com